четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 34
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Вести

Зоран Заев е на колена, доаѓа обновата на Македонија!

Зоран Заев е на колена, доаѓа обновата на Македонија!

Факти на денот:

1. Зоран Заев падна. Ќе победи “Обновата на Македонија”!
2. СДСМ ќе маршира за спас на милионите на Заев.
3. Законот за ЈО криминално и шверцерски изгласан во Собранието.

Интегрално соопштение на ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020