вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Вести

Златев: Со корупција и скандалите на Заев неможеме да влеземе во ЕУ

Златев: Со корупција и скандалите на Заев неможеме да влеземе во ЕУ

Новинарот Љупчо Златев беше гостин на една словенска телевизија во која накратко ја опиша политичката ситуација во Македонија.

Коронавирус