сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Зибери: По скринингот на градинките и домовите за стари лица, следува скриниг на вработените во јавниот превоз

Зибери: По скринингот на градинките и домовите за стари лица, следува скриниг на вработените во јавниот превоз

Центрарот за јавно здравје во битката со Ковид ја вклучува и сопствената лабораторија. По скринингот на градинките и домовите за стари лица, следува скриниг на вработените во јавниот превоз, најави вечерва во Топ Тема, Арбен Зибери.

Парламентарни избори 2020