недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 27
home Вести

Земјотрес го тресеше Скопје

Земјотрес го тресеше Скопје

Земјотрес предмалку го стресе Скопје.

Наскоро повеќе информации.

 

Коронавирус