сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Зеколи: Не е до глупоста, до бесрамието е

Зеколи: Не е до глупоста, до бесрамието е

После 4 месеци пандемија, познавам двајца починати, неколку заболени, индустрии цели пред распад, медицински стаф пред колапс. И сè уште треба да слушам/читам магариња кои со една рака драпаат гениталии, со друга чачкаат нос и велат „сè е лага, слушај ме, знам јас”, пишува политичкиот аналитичар и поранешен дипломат Арсим Зеколи.

Парламентарни избори 2020