понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Зекири денеска објави дека е позитивен, а пред еден месец ја обвинуваше ВМРО-ДПМНЕ дека сака да продолжи вонредната состојба

Зекири денеска објави дека е позитивен, а пред еден месец ја обвинуваше ВМРО-ДПМНЕ дека сака да продолжи вонредната состојба

Потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири денеска објави дека е позитивен, а пред еден месец ја обвинуваше ВМРО-ДПМНЕ дека сака да продолжи вонредната состојба:

Mолат Бога пандемијата да продолжи и со тоа и вонредната сосотојба … ццц
Александар Николовски и ДПМНЕ од избори нема кај да бегате.

Парламентарни избори 2020