среда, 28. јули 2021. Вести денес: 158
home Вести

Збунета по дуелот со Николоски: На Шеќеринска и падна маската на под, се наведна, ја зеде и…!

Збунета по дуелот со Николоски: На Шеќеринска и падна маската на под, се наведна, ја зеде и…!

Четири сцени на крајот од вечерашниот дуел на Радмила Шеќеринска со Александар Николоски.

На Шеќеринска и падна маската, се наведна, ја зеде и последниот скриншот сам по себе кажува. Ви се верува?

Прашањето кое неминовно се поставува: Дали некој, кој е секогаш толку декларативно спремен за пред камери, сега беше збунет по дуелот со својот политички опонент Николоски?

Граѓаните на ФБ се шегуваат дека не ја фрлила затоа што во маската бил датумот за преговори со ЕУ. Другите одговараат, па нели веќе го добивме?

Коронавирус