понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 118
home Вести

Заврши зимската ски сезона на Попова Шапка

Заврши зимската ски сезона на Попова Шапка

Ски-центарот „Попова шапка“ ги информира сите љубители на скијањето дека заклучно со денес (11.04.2021) завршува зимската сезона во Ски-центарот “Попова Шапка”.

-Им се заблагодаруваме на сите скијачи што оваа година ни укажаа доверба како никогаш досега и го одбраа нашиот Ски – центар за уживање во зимските спортови. Оваа година направивме многу, но имаме уште многу што да направиме, стои во објавата.

Коронавирус