сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 126
home Вести

Затворен за сообраќај автопатот кон Штип кај наплатна рампа Миладиновци

Затворен за сообраќај автопатот кон Штип кај наплатна рампа Миладиновци

Автопатот кон Штип кај наплатната рампа Миладиновци е затворен за сообраќај, информираат од АМСМ.

Прекинот на сообраќајот е поради вршење увид на сообраќајна незгода.

Најнови вести

Локални избори 2021