понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 160
home Вести

Запалена викендицата на претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Запалена викендицата на претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Во 23. часот синоќа е запалена викендицата на претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп, пренесува Република.

Интервенирала противпожарната единица, а увидот би требало да биде можност да се најдат сторителите на овој чин.

Коронавирус