понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 80
home Вести

„Заев злоупотребуваше трагедии, не дозволувај да одлучува за тебе“

„Заев злоупотребуваше трагедии, не дозволувај да одлучува за тебе“

„Зоран Заев злоупотребуваше трагедии, не дозволувај да олучува за тебе“ е пораката во новиот видео спот на ВМРО-ДПМНЕ, погледнете:

Коронавирус