сабота, 15. август 2020. Вести денес: 56
home Вести

Заев: Заедно со БЕСА чекориме по правиот пат

Заев: Заедно со БЕСА чекориме по правиот пат

Заедно ќе ја осигураме иднината! СДСМ, БЕСА и коалицијата Можеме се најсигурната опција за да продолжиме по исправниот пат.

Да не ризикуваме, да не го даваме гласот за било кој што би можел да коалицира со Мицкоски. На 15 јули гласајте за сигурност, наместо за опасност. Гласајте за #Можеме и број 3! Гласај за најсигурната опција!

Коронавирус