сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Заев: За 2 ипол години влеговме во НАТО и ќе почнеме преговори со ЕУ

Заев: За 2 ипол години влеговме во НАТО и ќе почнеме преговори со ЕУ

Кој мислеше дека за 2 и пол години ќе влеземе во НАТО и ќе почнеме членство со ЕУ? Ги остваривме стратешките цели, ја дигнавме економијата, водевме грижа за сите. Успеавме!

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад!

Коронавирус