петок, 14. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Заев се качи на столче за да прави селфи (ВИДЕО)

Заев се качи на столче за да прави селфи (ВИДЕО)

Премиерот на Владата на Република Македонија Зоран Заев денес откако заврши  трибината во Охрид, со цел да направи успешно селфи со подмладокот на СДСМ – Охрид, се качи на столче за да се слика со телефонот.

Коронавирус