недела, 5. јули 2020. Вести денес: 43
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Заев се бори за контрола врз обвинителството за да се спаси од криминалот

Заев се бори за контрола врз обвинителството за да се спаси од криминалот

Зоран Заев се бори за контрола врз обвинителството за да се спаси од криминалот во кој е замешан.

Парламентарни избори 2020