петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 15
home Вести

„Заев пред избори ветуваше дека е време ДУИ да замине во опозиција, а сега сосема спротивно од тоа“ (ВИДЕО)

„Заев пред избори ветуваше дека е време ДУИ да замине во опозиција, а сега сосема спротивно од тоа“ (ВИДЕО)

На Зоран Заев не може да му се верува, доказ се видео снимките кои говорат повеќе од што треба…

Имено лидерот на СДСМ Зоран Заев пред изборите ветуваше дека е здраво ДУИ да премине во опозиција по 17 години власт, а сега по изборите на новинарско прашање дали Заев се уште стои на ставот дека ДУИ треба да замине во опозиција или да формираат влада со нив не дава одговор.

#ДУИ како #BitCoin
Пред избори вредноста на патос (пет пари), после избори…⤵️?