сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 22
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Заев: Платата во плик не е кршење на закон

Заев: Платата во плик не е кршење на закон

Нова скандалозна изјава на премиерот Зоран Заев.

Тој вчера гостувајќи во емисијата Отворено на Телевизија 24 изјави дека давањето плата во плик не било кршење на закон.

 

Коронавирус