понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 52
home Вести

Заев и Шилегов најавија заедничка прес-конференција во 22 часот

Заев и Шилегов најавија заедничка прес-конференција во 22 часот

Денеска со почеток во 22:00 часот во седиштето на СДСМ прес-конференција ќе одржат кандидатот за градоначалник на град Скопје Петре Шилегов и претседателот на СДСМ Зоран Заев.

Коронавирус