петок, 23. јули 2021. Вести денес: 152
home Вести

Задник од милион долари: Поради новата фотографија од Џеј Ло, многумина сметаат дека е нереална…

Задник од милион долари: Поради новата фотографија од Џеј Ло, многумина сметаат дека е нереална…

Јасно е како ден – Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобожуваните, најмоќните и најсексапилните жени на светот, па на кој може да му здодее да ја гледа во такво издание на фотографиите.

Славната Џенифер Лопез, почестила 124 милиони свои фанови со нова фотографија на Инстаграм на која што во прв план го истакнала својот максимално затегнат задник од милион долари.

Се облекла едноставно, онака како што најмногу сака – спортски хеланки и топ маица, па позирала во тоалет покрај кадата.

Станува збор за селфи фотографија со која што Џеј Ло по којзнае кој пат ги воодушевила сите со својот задник.

Погледнете ја фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

Back at it and ready for the weekend. ☀️ @NiyamaSol

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Коронавирус