сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 75
home Вести

Забрана за камиони на патот Маврово-Дебар

Забрана за камиони на патот Маврово-Дебар

Забрана за товарни моторни возила е воведена утрово на патниот правец крак Маврово-Дебар.

Забраната е воведена од 08:00 часот.

Коронавирус