четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 146
home Вести

„За убав Охрид, сите заедно на терен за подршка на кандидатот за градоначалник Митре Милошевски“

„За убав Охрид, сите заедно на терен за подршка на кандидатот за градоначалник Митре Милошевски“

За убав Охрид, сите заедно на терен за подршка на кандидатот за градоначалник Митре Милошевски, напиша потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус