среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 159
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

За неговиот роденден му го кажа судбоносното „ДА“ – портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ ја запроси својата девојка

За неговиот роденден му го кажа судбоносното „ДА“ – портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ ја запроси својата девојка

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димса Арсовски, денеска за својот роденден ја запроси својата долгогодишна девојка, Соња.

Таа му го подари најубавиот поклон за роденден и го кажа судбоносното „ДА“.

Убавите вести ги сподели Арсовски на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм.

Редакцијата на КУРИР им посакува среќа и живот исполнет со љубов.

Коронавирус