понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 189
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Босилово

home Вести

За недобивањето датум граѓаните со став: „Виновни се владините политики, Макрон е во право!“

За недобивањето датум граѓаните со став: „Виновни се владините политики, Макрон е во право!“

Граѓаните кои денеска ги анкетираше Алсат велат дека недобивањето на датумот е резултат на погрешните владини политики, високата корупција, непотизмот, немањето правна држава.

Парламентарни избори 2020