вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 123
home Вести

Вучиќ до Заев: Зоки доста! (ВИДЕО)

Вучиќ до Заев: Зоки доста! (ВИДЕО)

Зоки сакаше да се фали, да се умилкува на српскиот претседател, ама Вучиќ му рече: „Зоки доста“!

ЕУРО 2020

Македонија