четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 72
home Вести

Времето утре: Нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Времето утре: Нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Времето утре попладне ќе има развој на нестабилна облачност со пороен дожд, грмежи, засилен ветер и услови за појава на краткотрајно невреме, информираат од УХМР.

Коронавирус