петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Времето денеска, сончево со умерен ветер

Времето денеска, сончево со умерен ветер

Во Македонија денеска ќе преовладува сончево време, со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер претежно од северен правец. Максималната температура ќе достигне до 24 степени.

 

Локални избори 2021