петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 104
home Вести

Временска прогноза до крајот на месецот- не очекува промена на времето

Временска прогноза до крајот на месецот- не очекува промена на времето

Остануваат уште 11 дена до крајот на месецот, а според прогнозата на Accu Weather нема да имаме многу сончеви денови до крајот на месецов. Како што можеме да забележиме, уште во четврток и петок се очекуваат врнежи и грмежи. Метеоролозите најавија променливо време до крајот на јуни.

Коронавирус