среда, 1. април 2020. Вести денес: 172
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Возачот прв излетал од автобусот (ВИДЕО)

Возачот прв излетал од автобусот (ВИДЕО)

Уште трае увидот за несреќата што се случи вчера на автопатот Скопје – Тетово.

Потралот Лајм објави видео со наслов дека откако автобусот почнал да се превртува, возачот испаднал од возилото прв.

Видеото може да го погледнете на овој линк.