среда, 28. јули 2021. Вести денес: 129
home Вести

ВОЗАЧИТЕ ВО ПАНИКА: На комбе со патници му излета тркалото среде Скопје- гумата продолжи да се движи кон пешачки премин (ВИДЕО)

ВОЗАЧИТЕ ВО ПАНИКА: На комбе со патници му излета тркалото среде Скопје- гумата продолжи да се движи кон пешачки премин (ВИДЕО)

Видео кое се појави пред само неколку минути во групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ предизвика гнев и несигурност кај возачите и пешаците во сообраќајот.

Имено на видео снимката која е поставена во оваа група од еден член во истата јасно се гледа како на комбе кое превезува патници на кружниот тек во Ѓорче Петров му излетува гумата и непрекинато се движи.

Коментарите се нижат секоја минута, а целото видео погледнете го во продолжение:

Оргиналниот пост и видео можете да го погледнете ТУКА.

Коронавирус