среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Вонредна прес конференција: ВМРО-ДПМНЕ со важна информација за референдумскиот ден (ВИДЕО ВО ЖИВО)

Вонредна прес конференција: ВМРО-ДПМНЕ со важна информација за референдумскиот ден (ВИДЕО ВО ЖИВО)

ВМРО-ДПМНЕ попладнево на прес конференција ќе обелодени важна информација за манипулации поврзани со денешниот референдумски ден.

Најнови вести

Локални избори 2021