понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 67
home Вести

ВО ЖИВО: Вонредна прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

ВО ЖИВО: Вонредна прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ во секој момент се очекува да одржи вонредна прес-конференција.

Видеото можете да го следите во продолжение.

Истата е закажана за во 14 часот.

Најнови вести

Коронавирус