петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Вести

ВО ЖИВО: Прва прес-конференција на ДИК

ВО ЖИВО: Прва прес-конференција на ДИК

Државната изборна комисија ја одржува првата прес-конференција.

Локални избори 2021