четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Вести

ВО ЖИВО: Протест пред собрание на Здружението оштетени штедачи на Еуростандард банка (ВИДЕО)

ВО ЖИВО: Протест пред собрание на Здружението оштетени штедачи на Еуростандард банка (ВИДЕО)
илустрација

Денеска во 15:00 часот пред Собранието на Македонија ќе се одржи мирен протест.

Ќе протестира Здружението оштетени штедачи на Еуростандард Банката која неодамна пропадна под сомнителни околности.

КУРИР во живо ќе го пренесува протестот на штедачите, што ќе започне ќе може да го следите на линкот во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус