сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 69
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

ВО ЖИВО: Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ за во 20:30 часот најави прва прес-конференција по затворање гласачките кутии во Македонија, следете ја прес-конференцијата во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус