петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 10
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

Во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ прес-конференција одржува нејзиниот потпретседател Владо Мисајловски.

Прес-конференцијата на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Ви ја пренесуваме во живо:

Коронавирус