четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 26
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денеска во 12:00 часот ќе одржи прес-конференција во седиштето на партијата.

КУРИР целото видео ќе го пренесува во живо што започне конференцијата.

ЕУРО 2020

Македонија