понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 174
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Владо Мисајловски

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски ќе одржи прес-конференција со почеток во 10:45 во седиштето на партијата.

Курир во живо ја пренесува прес-конференцијата.

Локални избори 2021