четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 130
home Вести

ВО ЖИВО: Прес- конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес- конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Обраќање на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ по завршувањето на референдумскиот ден:

Локални избори 2021