понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во 13:30 часот

КУРИР прес-конференцијата на Мицкоски ќе ја пренесува во живо на својот Фејсбук профил, а истиот линк ќе биде поставен и ТУКА точно во 13.30 часот.
ВО ЖИВО: Прес-конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во 13:30 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Истата партијата ја најави за во 13:30 часот во париското седиште на ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020