недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ВО ЖИВО: Прес- конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Николоски

ВО ЖИВО: Прес- конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Николоски

Во просториите на Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во моментов на прес- конференција за медиуми се обраќа Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Парламентарни избори 2020