сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Мисајловски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Мисајловски

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денес одржува прес-конференција во партиското седиште.

Најнови вести

Коронавирус