петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 22
home Вести

ВО ЖИВО: Прес- конференција на Милошоски

ВО ЖИВО: Прес- конференција на Милошоски

Прес конференција за медиуми на Антонијо Милошоски, пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус