недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 101
home Вести

ВО ЖИВО: Прес- конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес- конференција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, ќе има свое обраќање.

Прес-конференцијата ќе се одржи во 13:30 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1).

Локални избори 2021