среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 1
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одржува прес конференција.

Истата може да ја следите во живо на видеото во продолжение.

Коронавирус