четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 166
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во моментов одржува прес-конфренција.

Во видеото во продолжение може да ја следите прес-конференцијата во живо.

Коронавирус