четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 106
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одржува прес-конференција.

Истата може да ја проследите во видеото во продолжение.

Коронавирус