понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одржува прес-конференција

Темата на која говори Мицкоски е од областа на економијата.

Коронавирус