вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес конференција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одржува прес-конференција која може да ја следите во живо.

Темата е економија.