вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од пред седиштето на партијата.

Локални избори 2021