недела, 20. септември 2020. Вести денес: 68
home Вести

ВО ЖИВО: Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во секој момент се очекува да се обрати пред јавноста од партиското седиште.

Коронавирус